Kdo jsme

Bc. Michaela Patrovská

O mně:

Narodila jsem se v malé vesničce v Polabí. Dětství jsem prožila s prababičkou na polosamotě obklopena borovicovými lesy a bylinkami. Odmala mne provázela příroda v kombinaci s jógou. Moje maminka cvičila denně a my děti zkoušely vše. Když jsem se naučila číst, dostala jsem se k prvním knihám o józe a zkoušela vše, co jsem v nich nalezla.

Při studiu na VŠ jsem vše opustila a věnovala se jen meditacím. Na jógu, tak jak se cvičí ve studiích, jsem si vzpomněla až po narození syna. Díky jeho předčasnému narození jsem měla hodně starostí, málo pohybu a tělo se začalo ozývat. Dokázala jsem mít hypermobilitu, zvětšenou lordózu i zvětšenou kyfózu… Nedokázala jsem vydržet ani hodinu v jedné pozici, a tak jsem začala znovu cvičit.

Prošla jsem před sedmi lety certifikací 3. stupně na Powerjógu u Vaška Krejčíka, pokračovala spirální jógou na certifikaci 2. stupně a věnovala se studiu na UK FTVS v oboru jóga a jógová terapie a zde získala mezinárodní certifikaci cvičitele. Studium si pár z nás potom ještě prodloužilo a ukončili jsme s osvědčením učitele zdravotní tělesné výchovy.

Ke konci studia jsem začala hledat místo a ženu, které jsem ve snech viděla a sen se opakoval po mnoho let. Věděla jsem, že je nejvyšší čas se potkat a pokračovat na tomto místě s tím, co odmala znám a cítím. Tak jsme se v únoru 2017 potkaly na Tuněchodském mlýně. Renée zde žila s Gerardem 20 let a hledali nástupce, který by pokračoval v jejich práci. Mlýn celou dobu opravovali a pořádali zde kurzy s meditacemi, zpěvem, tanci apod.

Pořádám kurzy plné radostného bytí spojené s pohybem a bylinami. Společně s Lucií Kužílkovou jsme vytvořily zcela nový projekt s názvem „12 cest ke zdraví“, který probíhá od září v různých městech naší republiky.

Ráda Vám připravím pobyt/workshop na základě Vašeho zadání a ve Vám vyhovující lokalitě. Kontaktujte mne, prosím, na adrese: mpatrovska@email.cz

Akcí na mlýně se budu účastnit již jen na základě předchozí domluvy.

Budete-li mít zájem o uspořádání pobytu na mlýně beze mne, obracejte se, prosím, na majitele mlýna RNDr. Tomáše Herolda.